+38 032 253 01 08
Пн-Пт 8:00 - 16:00

Продукты по акции

Компанія Motoricus.com Sp. o.o. була заснована в 2003 році. Від самого початку існування фірми, був заснований один з найбілиших автомагазинів он-лайн. З тих пір магазин надає своїм клієнтам надзвичайно широку гамму автомобільних товарів , а також професійну допомогу наших фахівців.

Професійний, компетентний сервіс, широкий асортимент, доступний та легкий контакт з компанією означає, що покупки в нашому магазині протягом багатьох років, робить велику кількість постійних клієнтів, до яких щодня приєднуються нові автомобільні ентузіасти і інтернет-магазини.

Наші клієнти це не тільки фізичні особи, а також і великі компанії, серед яких: Honda Polska, Kia Motors Polska, Polski Serwis Floty Sp. z o.o та інші.

Протягом багатьох років, ми являємось торговим партнером таких компаній, як: PIRELLI Polska, MICHELIN Polska, Goodyear Dunlop Tires Polska, Continental Opony Polska, ALCAR Polska, TAURUS. 

Від 2011 року на території Польщі з’явилася мережа СТО під назвою Motoricus Service. На сьогоднішній день таких сервісів є п’ять в Варшаві, ще два працюють в системі франчайзингу.
А також нововідкритий пункт знаходиться в м.Хрубєшув.